betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Poświęć godzinę dla sztuki PDF Drukuj Email
Skansen Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji pod nazwą Dzień Wolnej Sztuki.


Spacerując pod Parku Etnograficznym, można przemierzyć 30ha, wchodząc do każdej z 11 zagród, kościoła, karczmy, szkoły czy młynów, by obejrzeć wszystkie eksponaty znajdujące się w ich wnętrzu... Ale można też w ciągu jednego dnia, jednej wyjątkowej godziny skupić uwagę na wybranych muzealiach.

26 kwietnia Muzeum zachęca do wolnego zwiedzania według zasad Slowa Art - ruchu Wolnej, a raczej Powolnej Sztuki. W przestrzeni skansenowskiej wsi, w miejscu, gdzie czas się zatrzymał, wręcz nie wypada się spieszyć. Dlatego w ciągu godziny, od 12.00 do 13.00, w spichlerzu z Bidzin zostanie wyeksponowanych 5 wyjątkowych eksponatów, które na co dzień znajdują się w muzealnych magazynach. Będzie to świetna okazja do rozmowy, snucia refleksji i dzielenia się przeżyciami zrodzonymi z obcowania ze sztuką.

WSTĘP WOLNY !

Program i szczegóły na: www.muzeumkolbuszowa.pl
Kontakt: Justyna Niepokój
tel. 17/22 71 296
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU